Skontaktuj się z nami
Xia

Numer telefonu : 13632524786

ShenZhen Jinling Electronics Co.,Ltd

Producent z profesjonalnymi zintegrowanymi rozwiązaniami i złączami

  • companyPics.title0
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki JiLN Ilość pracowników 100~1000
Coroczne wyprzedaże 30000000-45000000 Rok założenia 2004
pc Export 70% - 80%
Wprowadzenie

Profil firmy:

Firma Shenzhen Jinling Electronics Co., Ltd. została założona w 2004 roku z siedzibą w Yusheng Industrial Park w dzielnicy Bao'an w Shenzhen.Obszar fabryki ponad 20000 metrów kwadratowych, obecnie ma 8 baz produkcyjnych, Jinling Electronics jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech, z wysoko wykwalifikowanym zespołem badawczo-rozwojowym i zespołem zarządzającym oraz ponad 70 patentami na niezależne innowacje produktowe, badania i rozwój oraz produkcję. Firma ma tajwańską współpracę biznesową, znakomitą technologię, zawsze przestrzegamy polityki rozwoju specjalizacji i automatyzacji, importujemy kompletne zestawy zaawansowanego sprzętu do produkcji i testowania z Japonii, Niemiec i Tajwanu.Zrealizowaliśmy zintegrowane usługi badawczo-rozwojowe i produkcyjne, od produktów rozwój terminali z tworzyw sztucznych i sprzętu, precyzyjne formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych i szybkie precyzyjne wykrawanie sprzętu, galwanizacja końcówek i automatyczny montaż produktów.
Nasza firma przeszła: certyfikat systemu zarządzania jakością IATF16949 i ISO9001-2015, certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001-2015, złącza i produkty kablowe przeszły certyfikat bezpieczeństwa UL w Stanach Zjednoczonych, nr UL: E362810 i E472355, listwy zaciskowe UL nr: E484895, posiadają również certyfikat TUV i CE. Główne produkty obejmują: listwę pinową i żeńską, okrągłą listwę pinową i żeńską, bloki zaciskowe, kable płaskie, kable elastyczne FFC, listwę i wyrzutnik, gniazda zasilające, SATA, SCSI, DIN41612, PLCC, IDC, złącza BTB , Złącze Card Edge, uchwyty na karty SIM itp. Produkty z serii; ponad 60000 specyfikacji produktów.Produkty są szeroko stosowane w przemyśle i kontroli mocy, komunikacji elektronicznej, bezpieczeństwie, fotoelektryce LED. Ciekłokrystaliczne wyświetlacze ciekłokrystaliczne, falowniki, automatyka przemysłowa, systemy serwo, Internet rzeczy, instrumenty medyczne, elektronika samochodowa, płyty główne komputerów, drukarki, zabawki elektroniczne, różnego rodzaju elektronika użytkowa, elecurządzenia trical i inne branże.
Staramy się dostarczać klientom produkty wysokiej jakości i najlepszej cenie. Wykorzystywane naukowe zarządzanie i zaawansowane metody kontroli jakości w celu promowania ciągłych aktualizacji i iteracji naszych produktów, dzienna zdolność produkcyjna ponad 4 miliony, w celu zaspokojenia popytu krajowego i zagraniczne rynki.
„Wspaniałe góry i rzeki, spójrz w przyszłość” „锦 山河 , 凌 未来” Jinling Electronics wyznaje filozofię biznesową „uczciwość, wdzięczność i odpowiedzialność” i zawsze przestrzega polityki biznesowej „jakość przede wszystkim, klient na pierwszym miejscu, doskonałość i obopólne korzyści ”, Zawsze postępuj zgodnie z wytycznymi naszej koncepcji usług„ szybko, dokładnie, przemyślnie, ostrożnie, skrupulatnie, uważnie ”, realizując misję firmy polegającą na„ tworzeniu wartości dla klientów, generowaniu zysków dla przedsiębiorstwa i tworzeniu szczęścia dla pracowników ”, krok po kroku, krocząc ku chwalebnej przyszłości!

 

 

Nasza koncepcja biznesowa: uczciwość, wdzięczność i odpowiedzialność.

Nasza strategia biznesowa: jakość na pierwszym miejscu, klient na pierwszym miejscu, doskonałość, praca zespołowa!

Nasza filozofia serwisu: szybkość, precyzja, przemyślanie, staranność, wyszukanie, sumienność.

Nasza misja biznesowa: tworzenie wartości dla klientów, generowanie zysków dla akcjonariuszy, tworzenie szczęścia dla pracowników.

 

 

Historia
W lipcu 2004 r. W Xixiang Bao'an w Shenzhen została założona Shenzhen Jinling Electroincs Co, Ltd.

W czerwcu 2005 r. Przeszedł certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015 i certyfikację systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2015.

W marcu 2006 r. Utworzono Shenzhen Kete Insulator Co., Ltd w Shiyan, Bao'an, Shenzhen.

W 2007 r. Zarejestrowano znak towarowy marki „JILN”.

W styczniu 2008 r. Wygraj „Krajowy godny zaufania produkt jakości” przyznany przez chińską komisję ds. Ochrony rynku produktów znanych marek z certyfikatem nr: ZX-01553.

W kwietniu 2008 r. Został nagrodzony „Zielonym produktem” przez Międzynarodowy Komitet Zarządzania Zieleniami z certyfikatem nr: GP-031928

W maju 2008 r. Powstały warsztaty galwanotechniczne Shenzhen Jiahongtai, specjalizujące się w ciągłym powlekaniu pinów i zacisków SQ.

W listopadzie 2008 roku firma uzyskała trzy patenty na produkty i została oceniona jako doskonałe przedsiębiorstwo w Shenzhen.

W grudniu 2009 r. Shenzhen Jiling Electronics Technology Co., Ltd. powstała w Guangming Changzhen, specjalizująca się w opracowywaniu form i formowaniu wtryskowym.

W sierpniu 2010 r. W Humen Dongguan powstała firma Dongguan Qinteng Electronics Co., Ltd, która zajmuje się produkcją i przetwarzaniem kabli.

W 2011 r. System zarządzania ERP został w pełni wprowadzony.

W październiku 2011 r. Utworzono JILN International (Hong Kong) Co., Ltd i uzyskuje prawa do samodzielnego importu i eksportu.

We wrześniu 2012 r. Główny produkt, w tym nagłówek kołka, złącze żeńskie, listwy zaciskowe, nagłówek skrzynki, nagłówek wypychacza i IDC, pin obrabiany, DIN41612, seria Flat Cable, przeszedł amerykańską certyfikację bezpieczeństwa UL. (NR UL .: E362810/UL NO .: E472355 / UL NR: E484895)

W listopadzie 2013 r. Utworzono dział FFC i kabli płaskich.

W sierpniu 2014 r. Przeszedł certyfikację 3C i zarejestrował znak towarowy „JILN” za granicą.

W grudniu 2014 r. Nasza firma zdobyła siedem patentów na produkty, przeszła przez przedsiębiorstwa hi-tech z Shenzhen i jednocześnie otrzymała certyfikat honorowy.

W czerwcu 2015 r. JILN jest wiceprezesem stowarzyszenia łączników Shenzhen i osiągnął „przedsięwzięcie w dobrej wierze”

W lipcu 2016 r. Utworzono autoryzowane laboratorium UL.

W październiku 2016 r. Zdobył tytuł najcenniejszego dostawcy dziesięciu najlepszych przedsiębiorstw wyświetlaczy LED i uzyskał certyfikat honorowy.

W maju 2017 r. Przeszedł certyfikację systemu IATF16949.

W czerwcu 2017 r. Utworzyliśmy Park Przemysłowy JINLING w Qingxi Dongguan.

W sierpniu 2017 r. Otrzymał tytuł National High-tech Enterprise z certyfikatem nr: GR2017 4420 1012.

W sierpniu 2018 r. Bloki zaciskowe przeszły certyfikację TUV.

W październiku 2018 r. Otrzymał nagrodę Shenzhen Integrity Enterprise, certyfikat nr 00390.

W grudniu 2018 r. Został wyróżniony jako wybitne przedsiębiorstwo i wiceprezes Cixi · Shenzhen Chamber of Commerce.

W lutym 2019 r. Uzyskał certyfikat krajowego systemu zarządzania własnością intelektualną z certyfikatem nr: 18119ID0359ROM.

Usługa
Nasze Usługi

1. Specjalizuje się w złączach pcb od ponad 15 lat.
2. Ponad 10 lat doświadczenia inżyniera wspiera zamówienia OEM i ODM.

3. Wszystkie procesy stamplingowe formowania, oprzyrządowania i galwanizacji zakończone we własnym zakresie,

4. Usługi szybkiej dostawy pomagają w osiągnięciu 99% poziomu zadowolenia klientów.
5. Współpraca z FCI, Phoniex, Samsung, SIEMENS, PHILPS, OMRON od ponad 5 lat.
6. Szybka dostawa (3-5 dni roboczych), małe MOQ (100 sztuk).

7. Wysoka jakość, bogate doświadczenie, doskonała obsługa będą Twoim niezawodnym specjalistą od rozwiązań złączy.

8. Używany w większości urządzeń gospodarstwa domowego, komputera, PCB, LCD, TV
9. Nasza fabryka ma ponad dziesięciolecia doświadczenia w produkcji.
10. Możemy zapewnić klientom ponad 10 rodzajów i 60 000 różnych specyfikacji złączy.

Nasz zespół
Aby zapewnić klientom wysoką jakość i najlepszy stosunek jakości do ceny od klientów, zrealizowaliśmy zintegrowaną produkcję z terminali z tworzyw sztucznych i sprzętu, projektowanie i rozwój formy, precyzyjne formowanie wtryskowe z tworzywa sztucznego i precyzyjne wykrawanie sprzętu z dużą prędkością oraz automatyczny montaż produkty, do wdrożenia kompleksowej produkcji i serwisu.